Virtuaalkeskkond ja seksuaalsus

Virtuaalkeskkond ja seksuaalsus
Toimumiskoht: Rahvusraamatukogu väike saal (Tõnismägi 2, Tallinn) Toimumisaeg: 4. detsember 2009, 12.15-18.15

Sellises kontekstis Eestis esmakordselt käsitlev teema on väga laia haardega. Seminarist osavõtjatena näeme ennekõike inimese seksuaalsuse valdkonnaga tegelevaid spetsialiste aga ka psühholooge, psühhoterapeute, arste, sotsiaaltöötajaid, õpetajaid,  politseiametnikke, meediaspetsialiste, teisi valdkonnast huvitatuid ning teemadega kokkupuutuvaid professionaale.

Seminari kava:

„Kommunikatsioon, eetika, virtuaalkeskkonna eripära“ – Kaido Kikkas, IT Kolledži ja Tallinna Ülikooli dotsent (45 minutit)

„Eesti Seksuaaltervise Liidu kogemus – noorte seksuaaltervise alane internetinõustamine läbi www.amor.ee“ – Pille Kütt ja Triin Raudsepp, Eesti Seksuaaltervise Liit (45 minutit)

Vaheaeg 10 minutit

„Seksuaalsest väärkohtlemisest interneti vahendusel. Millega ise võime virtuaalkeskkonnas hakkama saada?“ – Pille Alaver, Põhja Politseiprefektuuri Kriminaalosakonna Lastekaitsetalituse komissar (45 minutit)

„Seksuaalsus fantaasiate maailmas“ – Riina Häidkind, Tartu Ülikooli psühholoogiadoktor (45 minutit)

Vaheaeg 10 minutit

„Virtuaalkeskkond ja seksuaalsus, virtuaalsus ja reaalsus“ – Olev Poolamets, meestearst ja EASSi juhatuse esimees; Tõnu Ots, psühholoog ja kasvatusteadlane (45 minutit)

„Porno ja erootika“ – Leonhard Lapin, kunstnik ja Eesti Kunstiakadeemia professor Diskussioon

Seminari osavõtutasu on 400 krooni, EASSi liikmetele 250 krooni. Osavõtutasu saab tasuda EASSi arveldusarvele Swedpangas: 221014150880 või kohapeal.

Seminaril osalemiseks on vajalik eelregistreerimine hiljemalt 3.12.09.

Registreerumine toimub e-posti aadressil kartmaanas@gmail.com või telefonil 5059148.

Lisainformatsioon: Olev Poolamets, telefon: 56622588.

www.seksoloogia.ee                Eesti Akadeemiline Seksoloogia Selts